Polityka prywatności

Nazywam się Marta Sechman i jestem autorką bloga o adresie: http://www.tamaratur.pl. Prowadzenie bloga jest moim hobby, a nie działalnością zawodową.

Jakie dane osobiste zbieram i dlaczego je zbieram

Komentarze

Komentując na moim blogu, korzystasz z systemu komentarzy Disqus, który jest administratorem zawartych w komentarzach danych osobowych takich jak: Twoja nazwa użytkownika, Twój adres e-mail oraz adres IP komputera, z którego korzystasz.
Politykę prywatności systemu Disqus znajdziesz na stronie tego serwisu – TUTAJ, a TUTAJ znajdują się warunki korzystania z Disqus.

Ciasteczka

Na tej stronie działają pliki cookies, a informacja o tym wyświetla się po wejściu na bloga.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na mojej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

E-maile

Wysyłając do mnie maila, wyrażasz zgodę, abym przetwarzała Twoje dane w nim przekazane do czasu odpowiedzi na Twoją wiadomość w celu wysłania odpowiedzi.

Konkursy

Jeżeli na blogu pojawia się konkurs, zbierane będą dane osób, które wygrały: imię, nazwisko i adres korespondencyjny. Dane zbierane w celu wysyłki nagrody. Po wysyłce dane te będą usuwane. Nie przechowywane.

 

W razie dalszych pytań o politykę prywatności strony skontaktuj się ze mną pisząc na adres tamaratur83@gmail.com.